SzukajRadcy.pl
WŁODZIMIERZ CHRÓŚCIK

WŁODZIMIERZ CHRÓŚCIK

Chróścik Kancelaria Radców Prawnych

Miasto
Warszawa
Adres
Sobieskiego 110/30, 00-764
Telefon
022 622 70 02
Numer uprawnień
WA-5794
obszary praktyki:
budowlane
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
nieruchomości
prawo spółek handlowych
sukcesja
O Mnie

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz handlowego. Doradzam w dziedzinie prawa spółek, prawnych aspektów ich działalności operacyjnej, a także spraw korporacyjnych w tym funkcjonowania organów oraz ich odpowiedzialności. Posiadam duże doświadczenie w zarządzaniu i bezpośrednim nadzorze nad spółkami.

 

Aktywnie działam w samorządach radcowskich na poziomie krajowym jak i okręgowym – przez 6 lat pełniłem funkcję Wiceprezesa Krajowej Rady Radców Prawnych, a w 2013 r. objąłem stanowisko Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

 

Jestem autorem szeregu publikacji i opracowań naukowych…

Mapa
Materiały wideo
Porady radcy prawnego

Czym jest umowa dowodowa?

Zupełnie nową instytucją, która zaczęła obowiązywać w ramach procedury gospodarczej od 7 listopada 2019 roku jest umowa dowodowa.

Umowa dowodowa jest to szczególny rodzaj umowy procesowej. Zgodnie z art.

Czym jest umowa dowodowa?

Co to jest sprawa gospodarcza?

7 listopada 2019 roku weszły w życie przepisy wprowadzające do kodeksu postępowania cywilnego szczególne zasady dotyczące postępowania w sprawach gospodarczych. Procedura dla spraw gospodarczych nie jest novum w polskim systemie prawnym.

Co to jest sprawa gospodarcza?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.