SzukajRadcy.pl
WOJCIECH ORSZÁGH

WOJCIECH ORSZÁGH

Wojciech Országh Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Warszawa
Adres
Erazma z Zakroczymia 6/32, 03-185
Telefon
535455805
Numer uprawnień
WA-16594
obszary praktyki:
arbitraż i mediacje
compliance
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
pracy
prawo spółek handlowych
transport i logistyka
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a także Podyplomowych Studiów Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłem również certyfikowane szkolenie przygotowujące do wykonywania zawodu mediatora sądowego w Ośrodku Konsultacyjno-Mediacyjnym w Lublinie. Po odbyciu aplikacji radcowskiej i złożeniu egzaminu radcowskiego zostałem wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

 

Specjalizuję się w prowadzeniu sporów cywilnych, gospodarczych oraz pracowniczych. W ramach swojej praktyki reprezentuję klientów przed sądami i urzędami, a także przygotowuję projekty umów i biorę udział w negocjowaniu ich ostatecznej treści.

 

Świadczę pomoc prawną i prowadzę bieżącą obsługę przedsiębiorców z branży TSL, budowlanej, handlowo-usługowej oraz e-commerce. Doradzam też freelancerom i małym przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności oraz biorę udział w procesach transakcyjnych i przekształceniach przedsiębiorstw.

 

Rozumiem biznes i oferuję skrojone na miarę rozwiązania w prostej i przystępnej formie.

Mapa
Porady radcy prawnego

Uprawnienia pasażera opóźnionego lotu

             Zwiększona dostępność biletów lotniczych oraz ich stosunkowo atrakcyjne ceny znacząco wpłynęły na upowszechnienie lotów pasażerskich, jako wygodniejszej i szybszej alternatywy dla przejazdów kolejowych, czy drogowych.

Uprawnienia pasażera opóźnionego lotu

Wysokie kary umowne w zleceniu przewozowym

              Kara umowna stanowi formę zastrzeżonego przez strony *umownego odszkodowania* mającego za zadanie zrekompensować jednej ze stron niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania przez drugą.

Wysokie kary umowne w zleceniu przewozowym
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.