SzukajRadcy.pl
WOJCIECH ORSZÁGH

WOJCIECH ORSZÁGH

radca prawny

Miasto
Warszawa
Adres
Erazma z Zakroczymia 6, 03-185
Telefon
535455805
Numer uprawnień
WA-16594
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
pracy
prawo spółek handlowych
rodzinne i opiekuńcze
sukcesja
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prowadzeniu sporów cywilnych, pracowniczych, rodzinnych oraz gospodarczych. Świadczę także pomoc prawną w zakresie windykacji i egzekucji należności.

   

Moja rola polega na udzielaniu porad prawnych, wydawaniu opinii, bieżącej obsłudze przedsiębiorstw, analizie i opracowywaniu projektów umów (w tym negocjacji ich ostatecznej treści), a także na zastępstwie procesowym klientów przed sądami i organami egzekucji sądowej. 

  
W ramach bieżącej działalności świadczę pomoc prawną dla przedsiębiorców z różnych sektorów, w szczególności z obszarów TSL oraz handlowo-usługowego (w tym e-commerce). Udzielam także pomocy młodym twórcom w procesie monetyzowania publikowanych treści i zarządzania swoją marką oraz osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą lub prowadzącym ją na małą skalę (mikro i mali przedsiębiorcy).

    

Mapa
Porady radcy prawnego

Odpowiedzialność za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa

Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa nie są dostępne powszechnie, a dla przedsiębiorcy ich wartość gospodarcza jest kluczowa. Zgodnie z art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.2022.1233 t.j.

Odpowiedzialność za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa

Separacja, jako sposób na „przerwę” w związku

    

     Kryzysy zdarzają się nawet w najlepszym małżeństwie i każdy może potrzebować przerwy i czasu na przemyślenie, czy wyobraża sobie dalszą relację i jest gotowy/a podjąć starania na potrzeby odbudowania bliskości.

Separacja, jako sposób na „przerwę” w związku

Zawieszenie egzekucji alimentów na wniosek dłużnika

     
     Dla wielu uprawnionych do świadczeń alimentacyjnych te stanowią jedyne lub główne źródło utrzymania. Gwarancja skuteczności egzekucji takich świadczeń jest niezmiernie istotna dla zapewnienia najbardziej potrzebującym godnego bytowania.

Zawieszenie egzekucji alimentów na wniosek dłużnika
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.