SzukajRadcy.pl
GRZEGORZ KANTECKI

GRZEGORZ KANTECKI

Grzegorz Kantecki

Miasto
Warszawa
Adres
Aleja Przyjaciół 1/12, 00-565
Telefon
+48793917771
Numer uprawnień
WA-7173
Rok rozpoczęcia działalności
2010-09-15
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
administracyjne (w tym postępowanie)
pracy
upadłościowe
restrukturyzacyjne
prawo spółek handlowych
O Mnie

Radca prawny oraz doradca restrukturyzacyjny. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Katedrze Prawa Handlowego. Absolwent m.in. Podyplomowego Studium Prawa Spółek (Uniwersytet Warszawski), Podyplomowego Studium Menedżerskiego (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie) oraz Centrum Prawa Brytyjskiego oraz Europejskiego (University of Cambridge). 

 

Doświadczenie zawodowe zdobył w wiodących międzynarodowych oraz polskich kancelariach prawnych. Specjalizuje się w bieżącej obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych, głównie w zakresie sporządzania, negocjowania i opiniowania umów handlowych oraz prowadzenia sporów gospodarczych. Posiada szerokie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz w negocjowaniu polubownych porozumień. Występuje w roli pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych w sprawach o naruszenie praw własności przemysłowej. Regularnie prowadzi szkolenia z zakresu środków ochrony roślin, umów handlowych, jak i prawa pracy. Autor komentarza do ustawy z dnia 8 marca 2013 roku o środkach ochrony roślin.

 

Biegle włada językiem angielskim.

Mapa
Porady radcy prawnego

Szansa na bezzwrotną pożyczkę także dla samozatrudnionych

Ustawą z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (tzw. „Tarcza 2.

Szansa na bezzwrotną pożyczkę także dla samozatrudnionych
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.