SzukajRadcy.pl
MAŁGORZATA BUCZKOWSKA

MAŁGORZATA BUCZKOWSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Buczkowska

Miasto
Warszawa
Adres
Domaniewska 52, 02-672
Telefon
22 208 13 00
Numer uprawnień
WA-9289
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
prawo spółek handlowych
sukcesja
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
konsumenckie
O Mnie

Od ponad 10 lat świadczę pomoc prawną na rzecz dużych podmiotów gospodarczych, przedsiębiorców jednoosobowych i indywidualnych osób fizycznych.

W swojej praktyce zawodowej koncentruję się na sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, w tym na prowadzeniu postępowań sądowych. Doradzam m.in. w tworzeniu i bieżącej obsłudze spółek i ich organów, przeprowadzam procesy transformacji spółek (przekształcenie, połączenie, podział) oraz transakcje na jednostkach uczestnictwa w spółkach prawa handlowego (w tym właściwym ich zabezpieczeniem). Posiadam doświadczenie w przygotowaniu raportów prawnych typu due diligence, redagowaniu umów i prowadzeniu negocjacji.

 

Moja praktyka obejmuje również prowadzenie postępowań w sprawach rodzinnych (sprawy o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, z zakresu władzy rodzicielskiej, kontaktów z małoletnimi i alimentów) oraz sprawach majątkowych (ustanowienie rozdzielności majątkowej, podział majątku wspólnego, rozliczenie nakładów i wydatków, rozliczenie spraw majątkowych konkubentów, sprawach spadkowych).

Zapewniam świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie, z poszanowaniem prywatności i zachowaniem tajemnicy zawodowej.

Mapa
Porady radcy prawnego

Rewolucja w KRS.

Przepisy, które określają zasady funkcjonowania spółek prawa handlowego podlegają ciągłym zmianom i dostosowaniu do aktualnych zdobyczy techniki, powszechnego korzystania ze środków porozumienia się na odległość i aktualnych potrzeb rynku.

Rewolucja w KRS.

Likwidacja spółki z długami

Przepisy regulujące funkcjonowanie spółek nie regulują w sposób szczególny kwestii zakończenia działalności podmiotów, które posiadają nieuregulowane zobowiązania.

Likwidacja spółki z długami

Świadkowie w postępowaniu sądowym

Jednym z dowodów, które mogą zostać przeprowadzone w postępowaniu sądowym (zarówno w procesie jak i w postępowaniu nieprocesowym), jest dowód z przesłuchania świadków.

Świadkowie w postępowaniu sądowym
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.